ABL-4.9152MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-4.9152MHZ-B2
Datasheet
ABL-4.9152MHZ-B2
Description
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
Stock
3284
ESR (Equivalent Series Resistance) :
180 Ohms
Frequency :
4.9152 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C